Odpowiednie podłoże jest podstawą dobrego snu. Wiele osób nie wie, jakie cechy powinien posiadać dobrej jakości materac i czym kierować się w trakcie zakupów. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, dla kogo nada się nasz produkt i jakie funkcje spełnia.

Rozwiązanie na bóle kręgosłupa

Przewlekłe i uciążliwe bóle kręgosłupa mogą mieć różne przyczyny – jedną z nich jest nieodpowiedni materac o słabej jakości. Hilding Salsa to doskonały produkt dla osób, które zmagają się z tego typu dolegliwościami. Do jego produkcji użyto pianki FlexiFoam, która zapewnia sztywność i posiada aż siedem stref o różnej twardości. Dzięki temu, materac wspiera kręgosłup, stawy oraz mięśnie. Nawierzchnia produktu została wykonana z pianki Visco, która ma za zadanie zapewnić użytkownikowi wygodę i komfort. Jest niezwykle miękka i otula śpiącą osobę, zapewniając tym przyjemny sen. Materac Hilding Salsa to świetny produkt przeciwodleżynowy, co zostało potwierdzone poprzez wykonanie szeregu badań medycznych.

Dla kogo nada się materac Hilding Salsa?Materac dla par

Materac Hilding Salsa to produkt, który jest również przeznaczony dla par. Pozwala zachować komfort i wygodę snu – bez niepotrzebnych kłótni i odsyłania partnera, by spał na kanapie. Jest to świetna propozycja jeśli występuje u was duża różnica wzrostu i wagi. Pianka Flexifoam została stworzona w taki sposób, by żadne z was nie odczuło odkształceń spowodowanych przez ciężar ciała drugiej osoby. Materac cechuje się wysoką elastycznością punktową, co gwarantuje wsparcie i pozwala produktowi dopasować się do sylwetki twojej i partnera. Ponadto, materac cechuje się podwyższoną twardością, co dodatkowo polepsza komfort snu. Kupując materace Hilding zyskujesz produkty najwyższej jakości, które zapewnią Ci przespaną noc i energię przez cały dzień.

Produkt dla osób aktywnych

Jeśli jesteś osobą aktywną to na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest regeneracja mięśni i stawów po treningu. Materac Hilding Salsa został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić twojemu ciału optymalny odpoczynek i przygotować Cię na następne sportowe wyzwania. Dzięki siedmiu strefom twardości, materac gwarantuje rozkład punktów nacisku ciała na całą jego powierzchnię. Ponadto, produkt potrafi reagować na temperaturę i dopasowywać się do kształtu pleców, co pozwala wspomóc w odciążeniu mięśni. Materac Hilding Salsa posiada status produktu medycznego, czyli spełnia on rygorystyczne wymagania dyrektyw unijnych, związanych z kwestią bezpieczeństwa osób, używających materaca, ochroną ich zdrowia oraz środowiska.

Jeśli szukasz dla siebie idealnego produktu, koniecznie przeglądnij materace do spania. Gwarantujemy Ci, że materac Hilding Salsa to najwyższej jakości produkt, który spełni oczekiwania wielu osób, o różnych preferencjach i upodobaniach. Nie czekaj i zapewnij sobie świetny sen już dziś, kupując nasz materac!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/