Materace Hilding bez wątpienia odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnymi technologiami, które wykorzystano w czasie trwania procesu produkcji. Tak też jest w przypadku Hilding Conga!

Hilding Conga, czyli połączenie innowacyjnych pianek

Hidling Conga to model, który stanowi obietnicę najwyższego komfortu snu. Związane jest to z jego wypełnieniem, na które składają się innowacyjne pianki. Rozwiązaniem, które może dla wielu może wydać się ciekawe jest zastosowanie pianki wysokoelastycznej FloFom. Na tle innych odróżnia się właściwościami termoregulacyjnymi oraz chłodzącymi. Jest ona w stanie zapobiegać nadmiernej potliwości, lecz również w odpowiedni sposób podpiera kręgosłup. Z kolei przyjemne uczucie otulenia gwarantuje również reagująca na temperaturę ciała odmiana termoelastyczna, która dopasowuje się do naszych krzywizn anatomicznych. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym jest jedyne w swoim rodzaju, stworzone specjalnie na potrzeby Hilding Anders Polska, wypełnienie Velvet Touch, które jest jednocześnie sztywne, lecz też gwarantuje przyjemną miękkość!

Dwie twardości w Hilding Conga

Prześpij spokojnie noc razem z Hilding CongaHilding Conga, za sprawą łączenia wysokiej jakości pianek jest produktem, który posiada aż dwie twardości. Oznacza to, że wystarczy tylko odwrócić go na drugą stronę, aby móc cieszyć się całkowicie innym podparciem.Jest to fantastyczna opcja dla osób, które borykają się z wahaniami wagi, lecz również kobiet w ciąży, które z czasem mogą potrzebować stabilniejszej powierzchni do wypoczynku. Warto dodać, że niezależnie od tego, z której strony będziemy korzystać wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości. Oznacza to, że każda strefa w sposób indywidualny sposób reaguje na nacisk, przez co nasze ciało jeszcze lepiej jest w stanie się zregenerować!  Dodajmy, że częste odwracanie materaca oddziałuje na jego żywotność, ponieważ zużywa się on równomiernie!

Dla kogo Hilding Conga?

Hilding Conga to produkt bez wątpienia bardzo uniwersalny, który świetnie sprawdzi się dla wielu osób. Czy ktoś jednak szczególnie powinien rozważyć jego zakup? Zdecydowanie tak! Na myśli mamy tutaj chociażby pary, co ważne, niezależnie od tego jak duża różnica w wadze pomiędzy nimi występuje, ponieważ produkt w indywidualny sposób dopasowuje się do potrzeb każdego z partnerów, jednocześnie sprawiając, że nieodczuwalne są ruchy drugiej osoby. Świetnie sprawdzi się też dla tych z nas, którzy dużo trenują. Połączenie stabilniejszych pianek z tymi reagującymi na temperaturę naszego ciała sprawia, że ciało i mikrourazy powstałe w czasie ćwiczeń regenerują się zdecydowanie szybciej. Dodajmy, że wyroby piankowe w szczególności polecane są alergikom.

Dobre materace do spania mogą w sposób bezpośredni przełożyć się na nasze funkcjonowanie przez cały dzień! Tak starannie opracowane wyroby jak Hilding Conga, bez wątpienia mogą okażą  się naprawdę świetnym rozwiązaniem.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/