Klasyk mawiał, że twardym trzeba być, a nie miękkim! Wielu z nas podobne odczucia ma względem materacy, niestety czasami ten pozornie idealny okazuje się nieodpowiedni. W takim przypadku nie ma co załamywać rąk, ponieważ na pomoc przychodzi materac nawierzchniowy.

Materac nawierzchniowy Hilding Bass szczególnie polecamy osobom, które śpią na zbyt miękkim materacu lub na nierównej powierzchni, a potrzebują pewniejszego podparcia kręgosłupa. Model ten wyraźnie zwiększa uczucie komfortu w czasie snu, a jego perfekcyjna specyfikacja gwarantuje, że za każdym razem będziesz spał długo, zdrowo i przede wszystkim szczęśliwie!

 1. Hilding Bass - materac nawierzchniowyMaterac charakteryzuje się dobrą oddychalnością, zwiększa zdecydowanie komfort snu oraz pozwala uniknąć wymiany aktualnie używanego materaca na nowy. Hilding Bass to elegancki, wygodny dodatek i skuteczna ochrona materaca głównego.
 2. To, co wyróżnia Hilding Bass, to syntetyczna pianka Velvet Touch, która podnosi twardość materaca, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Dzięki temu śpimy na materacu, który jest twardszy niż dotychczasowe podłoże, ale jednocześnie materac dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Dodatkowo uniemożliwia ona rozwój roztoczy wewnątrz materaca.
 3. Prezentowany model rekomendowany jest alergikom ze względu na jego wysoką wentylację. Jego pokrowiec wolny jest od substancji szkodliwych dla zdrowia i nie zawiera surowców potencjalnie alergogennych.
 4. Można go wykorzystać na wiele sposobów, również w salonie lub gościnnej sypialni jako materac na kanapę bądź wersalkę i w ten sposób zapewnić idealne podparcie dla kręgosłupa.
 5. Hilding Bass to materac na długie lata, abyś spał spokojnie, kupując ten model, otrzymujesz 15 lat gwarancji na jego wkład. Nie musisz się martwić w jakiej formie go otrzymasz. Jego rolowany sposób pakowania tego materaca zapewnia wygodę w transporcie oraz przechowywaniu.
 6. Materac posiada certyfikat Oeko-Tex, zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do jego produkcji są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując go, masz pewność wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.
 7. Dostępny jest w dwóch puszystych, antyalergicznych pokrowcach do wyboru:
  • Pokrowiec Tencel – Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
  • Pokrowiec Cashmere – Jedwabisty i niezwykle miły w dotyku pokrowiec z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i wartościowego kaszmiru. Antyalergiczny, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.