Uwielbiasz swój materac i chciałbyś, aby służył Ci jak najdłużej? Masz dosyć spania na nierównej powierzchni? Cierpisz na nadmierną potliwość w czasie snu? Obecny materac nie zapewnia Ci odpowiedniego stopnia komfortu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, choć na jedno z pytań mamy dla Ciebie rozwiązanie tego problemu – materac nawierzchniowy!

Magiczna pianka FloFom

Materac Hilding Tenor to uniwersalny materac nawierzchniowy wykonany z wysokoelastycznej pianki FloFom, składającej się z materiału, który gwarantuje komfortowy odpoczynek dzięki właściwościom chłodzącym. Zaletą pianki jest wysoka wytrzymałość, dodatkowo świetnie przepuszcza powietrze, zapewniając czystość głównego materaca.

Podnieś jakość swojego snu

Wybór tego materaca jest szybkim i łatwym sposobem na podniesienie jakości aktualnie posiadanego materaca oraz wydłużeniem jego żywotności. Fakt, że jego pianka reaguje na temperaturę ciała, wpływa na napięcie mięśniowe, usprawniając przepływ krwi. Model ten sprawdzi się również dla osób, które na co dzień zmagają się z alergią, dzięki bardzo dobrej wentylacji zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i roztoczy, a pokrowiec wolny jest od substancji szkodliwych dla zdrowia i nie zawiera surowców potencjalnie alergogennych.

Korzystaj na wiele sposobów

Hilding Tenor - dodatkowa ochrona materacaPrezentowany materac ze względu na szeroki wachlarz możliwości jego zastosowania jest bardzo praktyczny. Poza standardowymi opcjami możesz go wykorzystać również w salonie lub gościnnej sypialni jako materac na kanapę bądź wersalkę i w ten sposób zapewnić idealne podparcie dla kręgosłupa. Gwarantujemy, że każda osoba, która z niego skorzysta, doceni to, jak dobrze jej się spało.

Materac na długie lata

Hilding Tenor to materac, który tworzy dodatkową, wygodną warstwę, zapewniającą ciału optymalne podparcie, wyrównującą powierzchnię, na której śpimy i umożliwiającą właściwą termoregulację. Jest bardzo wytrzymały, tak aby przez jak najdłuższy okres czasu mógł spełniać swoją rolę, jednak dodatkowo zapewniamy Ci 15 lat gwarancji na jego wkład! Zależy nam na tym abyś spał spokojnie, dlatego nie musisz się przejmować tym aspektem.

Bakterie? Wilgotność? Nie z pokrowcem Tencel!

Hilding Tenor ubrany jest w pokrowiec Tencel – jest to naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Zwiększ swój komfort snu i ciesz się właściwościami chłodzącymi Hilding Tenor.
W życiu mamy mnóstwo problemów, spraw, aby to jak śpisz było czystą przyjemnością, a nie bolesną i niewygodną koniecznością.