Dobry i spokojny sen dziecka niesie ze sobą wiele zalet. Pozytywnie wpływa na jego prawidłowy rozwój, zapewnia odpoczynek przed kolejną sesją rozmaitych zabaw, ale również jest gwarancją chwili regeneracji dla strudzonych rodziców. Wyobraź sobie, że możesz ograniczyć nocne wstawanie do przebudzonego niemowlaka do minimum. To wszystko możesz uzyskać, stawiając na odpowiedni materac dla swojego maluszka.

Materac na lata

Hilding Kołysanka to dwustronny, nieprzemakalny model dla niemowląt od pierwszych dni życia. Jego wkład na bazie przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam utwardzono warstwą kokosu z dodatkiem lateksu, zabezpieczając tym samym materac przed wilgocią i przemoczeniem. To zaleta, którą doceni każdy rodzic świadomy częstotliwości przypadków “zalania” materaca we wczesnym stadium rozwoju dziecka. Decydując się na “Kołysankę” masz pewność, że nie zniszczy się po kilku miesiącach, lecz będzie Ci służyć przez długie lata. Znając wysoką jakość naszego produktu, oferujemy pięcioletni okres gwarancji na jego wkład.

Warto mieć wybór

Hilding Kołysanka - od pierwszych dniNawet najmłodsze dziecko może mieć swoje preferencje, dlatego konstrukcja materaca oferuje wybór bardziej miękkiego lub bardziej twardego wsparcia – wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Ta dodatkowa cecha pozwala postawić rodzicowi na optymalną opcję, zapewniającą najlepszy sen maluszka.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Prezentowany przez nas model przystosowany jest dla niemowląt od 1 dnia życia. Rodzice decydujący się na jego wybór mogą być spokojny o jego najwyższą jakość – materacyk w procesie produkcji przepuszczany jest przez detektor metali, dzięki czemu mamy pewność, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Gwarancja prawidłowego rozwoju

Warto dbać o każdy aspekt zdrowia dziecka już od pierwszych dni jego życia. To, w jaki sposób będzie przebiegać jego wzrost, budowanie koordynacji ruchowej, siły fizycznej zależy od wielu czynników, w tym odpowiedniego snu. Hilding Kołysanka wyprodukowany został ze starannie dobranych, bezpiecznych surowców, gwarantujących wsparcie oraz prawidłowy rozwój kręgosłupa. Zapewnij dziecku warunki spania, które zaprocentują na jego przyszłość.

Innowacyjny pokrowiec

Materacyk ubrany jest w innowacyjny pokrowiec Lotus wytrzymały na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Dodatkowo wykonany został z materiałów odpornych na wodę, zapewniających nieprzemakalność. Każdego rodzica z pewnością ucieszy fakt, że wolny jest od substancji szkodliwych dla zdrowia i nie zawierających surowców potencjalnie alergennych. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.

Jako rodzice, wszyscy pragniemy szczęścia dla naszych dzieci, a jego podstawą jest zdrowie, siła, uśmiech. Nie da się tego osiągnąć bez odpowiedniego snu, więc w myśl teorii dziecko niewyspane – dziecko złe, postaw na Hilding Kołysanka i zapewnij swojemu maluszkowi oraz sobie to, co najlepsze.