Kto z nas nie chciałby poczuć się jak członek rodziny królewskiej… Z pewnością każdy, choć na jeden dzień pragnąłby posiadać służbę, prywatny odrzutowiec oraz ogromne łóżko z materacem na wręcz galaktycznym poziomie. Niestety pewnego stanu rzeczy nie da się zmienić, ale ostatnią z wymienionych mogą mieć dosłownie wszyscy, Ty również! Poczuj się jak król lub królowa, zasypiając codziennie w najbardziej komfortowym modelu materaca sprężynowego oraz ciesz się jego relaksacyjnymi właściwościami.

Królewska sprężystość

Hilding Lambada to innowacyjny materac zbudowany na bazie 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm, które pozwalają uzyskać najbardziej optymalną sprężystość. Wznieś poziom swojego snu na królewski poziom, delektując się każdą chwilą spędzoną w łóżku. Z prezentowanym modelem unikniesz wbijających się w ciało sprężyn, nierówności oraz niepożądanych dźwięków.

Materac dla najbardziej wymagających par

Hilding Lambada - 7-strefowa sprężynaBędąc w związku, jedną z najważniejszych rzeczy, którą należy wziąć pod uwagę przy doborze materaca jest fakt, jak sprawuje się on względem dwóch osób. Lambada na pewno Was nie zawiedzie, a jeśli do tej pory nie czuliście się najlepiej podczas wspólnego spania, zrewolucjonizuje Wasz sen! Prezentowany model charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, gwarantując optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała. Dzięki takiej specyfikacji partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów. Dodatkowo zapewnia on więcej niezależnych punktów podparcia, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się również, jeśli różnica wagowa między osobami jest większa niż 30 kg.

Wyspani mogą więcej!

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Hilding Lambada tworzą bardzo wytrzymały, komfortowy materac dla aktywnych. Gruba warstwa lateksu zmniejsza napięcie mięśniowe, zapewniając odpowiedni komfort, natomiast dodatkowa płyta naturalnego kokosu pozwala utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Jeśli jesteś osobą lubiącą uprawiać sporty, docenisz jego zbawienny wpływ na regenerację Twojego ciała oraz ducha.

Dla lubiących leżeć o każdej porze

Hilding Lambada to model przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. Oglądaj ulubiony serial, czytaj książkę lub po prostu odpoczywaj w pozycji, którą najbardziej lubisz.

Zdrowie jest najważniejsze

Czy wiesz, że w ciągu całego życia śpimy ok. 20 lat!? Warto więc zadbać o to by nasz sen był nie tylko komfortowy, ale również w odpowiedni sposób oddziaływał na nasze zdrowie. Hilding Lambada bardzo dobrze wpływa na regenerację organizmu oraz działa w sposób stabilizujący na pozycję kręgosłupa i odprężający na jego mięśnie. Spokojnie mogą korzystać z niego alergicy – model ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Pokrowiec z którym śpisz długo i szczęśliwie

Pokrowiec z dzianiny Probiotex z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą mikrokapsułki aktywnych probiotyków posiada zdolność redukcji alergenów o ponad 93%. Jest miły i przyjemny w dotyku, posiada wygodne uchwyty ułatwiające odwrócenie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.