Dbałość o środowisko idąca w parze z komfortowym podparciem przez całą noc? Oczywiście jest to możliwe. Wystarczy, że postawisz na nowoczesne materace ekologiczne, które zagwarantują zdrowy i komfortowy sen, a co za tym idzie wiele energii.

Hilding Gejzer – poznaj go bliżej

Dlaczego właśnie prawdziwym strzałem w dziesiątkę może być Hilding Gejzer? Jest to idealna opcja dla osób, które poszukują silnego, stabilnego podparcia, które w tym przypadki gwarantują, chociażby sprężyny, które znajdują się we wnętrzu wyrobu. A dokładniej mamy tutaj na myśli siedmio-strefową sprężynę kieszeniową. Każdy element wypełnienia został umieszczony w woreczki z flizeliny, dzięki czemu nie dotykają się one bezpośrednio ze sobą. Dlatego  cieszyć możemy cieszyć się wysoką elastycznością punktową – powierzchnia ugina się jedynie w miejscach, na których rzeczywiście leżymy. Dodatkowo koniecznie należy wspomnieć, że całość wzbogacono o starannie opracowane pianki, jak Pure FlexiFoam o podwyższonej elastyczności czy też starannie opracowana pianka HR, a mianowicie Eco HighResilence Support. Dodatkowo wpływa ona również na higienę, ponieważ zapewnia świetną wentylację całego wyrobu.

Dla kogo?

Materac Hilding Gejzer - poznaj materace ekologiczne!Zastanawiasz się, czy ten materac ekologiczny to rzeczywiście dobra opcja dla Ciebie? Pomożemy odpowiedzieć na to pytanie. Wskazany wyrób to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla każdego, kto żyje w myśl zasad eko, lecz jednocześnie troszczy się o swoje zdrowie i chce zapewnić sobie spokojny i komfortowy sen. Jest to wspaniała opcja dla par, nawet dla tych, pomiędzy którymi pojawia się duża różnica wagowa. Dlaczego? Jak już zostało wspomniane, tego typu wyroby posiadają wysoką elastyczność punktową, za sprawą czego dostosowują się do nacisku wywieranego przez użytkowników, a także minimalizuje odczuwanie drgań. Co ważne, będzie to też trafione rozwiązanie dla osób cięższych czy sportowców, którzy potrzebują rzeczywiście stabilnego podparcia przez całą noc. Dodatkowo są to wyroby bardzo trwałe, nie odkształcają się i przy prawidłowym użytkowaniu będą nam na pewno służyć bardzo długo!

Eko materace!

Dlaczego w ogóle powstała kolekcja wyrobów ekologicznych? Oczywiście z myślą o dbałość o środowisko naturalne. Firma Hilding robi wszystko, aby rzeczywiście zminimalizować ślad środowiskowy, promuje zieloną energię, a także przy produkcji wyrobów wykorzystuje materiały z recyclingu, a także takie, które do nadają się do ponownego przetworzenia. Jednocześnie trzeba podkreślić, że są one równie wygodne, komfortowe jak klasyczne modele, a także tak samo wytrzymałe. Dlatego właśnie, bez wątpienia warto jest na nie zwrócić uwagę.

Eko wyroby to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Poznaj bliżej nasze materace i przekonaj się, że będzie to idealna opcja dla Ciebie.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/