Ekologiczne rozwiązania to jedyna opcja na poprawę kondycji środowiska naturalnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom świata i naszych klientów zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję materacy naturalnych, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania w parze z troską o ekosystem. Wyróżniają się nie tylko ekskluzywnym designem, ale również niesamowitymi właściwościami, które istotnie wpłyną  na Twoje samopoczucie. Do ich produkcji wykorzystaliśmy surowce pochodzenia naturalnego ze zrównoważonych źródeł. W składzie znajdziesz między innymi olej rycynowy, czy lateks naturalny. Jeśli chcesz poczuć moc natury i zacząć wysypiać się w pełni komfortowo to z pewnością opcja dla Ciebie! Zobacz, co szykują dla Ciebie materace naturalne Hilding Fen i zadbaj o swoje zdrowie!

Kto powinien wybrać Hilding Fen?

Materace naturalne Hilding Fen to modele nawierzchniowe, które znacząco poprawią komfort Twojego snu na materacu bazowym. Produkt spodoba się osobom z bólem kręgosłupa, ponieważ stabilizuje pozycję całego ciała i pozwala na odprężenie mięśni. Dzięki tym właściwościom zadowoli także seniorów, których wymagania są zdecydowanie wyższe. Model jest niesamowicie sprężysty, co sprawia, że ułatwia wstawanie i obracanie się. Spodoba się także parom, ponieważ zapewnia elastyczność punktową, a więc nie przenosi drgań. Model ugina się tylko w miejscu, w którym położony zostaje ciężar. Dlatego będzie idealny dla par o dużej różnicy wagowej.

Rozwiązania prosto z natury

Sen w zgodzie z naturą? Poznaj materace naturalne Fen!Pokrowiec materaca został wykonany z niezwykle trwałych włókien lnu. Roślina ta uchodzi za jeden z najbardziej wytrzymałych surowców naturalnych. Dzięki temu nie musisz martwić się o szybkie zniszczenie pokrowca. Produkt został uzupełniony o organiczną bawełnę, zebraną w sposób zrównoważony. Jest więc pozbawiona pozostałości po toksycznych środkach ochrony roślin, czy nawozach sztucznych. Połączenie tych dwóch niesamowitych roślin sprawia, że materac jest aksamitny i bardzo puszysty. Produkt został wypełniony lateksem naturalnym, wyprodukowanym między innymi z mleka pochodzącego z drzew kauczukowych. Składnik skutecznie chroni przed bakteriami, a także grzybami, czy roztoczami kurzu. Znajdująca się w materacu pianka ViscoBio została nasączona olejkiem rycynowym, który ma właściwości przeciwzapalne i zapewnia wysoki komfort.

Bądź zdrowy, żyj ekologicznie

Materace naturalne dbają nie tylko o kondycję środowiska naturalnego, ale również całego Twojego organizmu. Idealne dopasowanie do kształtu ciała sprawia, że produkt niweluje punkty nacisku, dzięki czemu zapewnia perfekcyjne podparcie dla kręgosłupa. Lateks naturalny dba o wysoką higienę snu. Dzięki niemu w materacu zachodzi doskonała cyrkulacja powietrza, co chroni produkt przed wilgocią. Nie musisz martwić się o nasilenie alergii, ponieważ sen w tak czystym podłożu jest zdecydowanie zdrowszy, a produkt uchroni Cię przed wszelkiego rodzaju podrażnieniami. Jeśli chcesz jednocześnie żyć ekologicznie i wysypiać się na wysokiej jakości podłożu – to z pewnością opcja dla Ciebie!

To już czas, by podjąć realne działania! Decydując się na wybór materacy naturalnych, bierzesz udział w świadomej zmianie i walce o środowisko. Zapewniasz sobie niezwykły komfort snu, a jednocześnie troszczysz się o przyrodę, która potrzebuje Twojego wsparcia!

Materac Fen, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/