Najlepsze materace dla pary o różnicy wagowej? Przede wszystkim muszą zapewniać komfortowy sen dwóm osobom. Dlatego właśnie dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie modeli, które sprawdzą się idealnie!

Materac piankowy dla pary

Jesteśmy przekonani, że dla pary, pomiędzy którymi pojawia się nawet duża różnica wagowa, świetnie nadadzą się materace przy produkcji, których wykorzystano wysokiej jakości pianki, a konkretniej mowa tutaj o Hilding Boogie. W jego wypełnieniu znajdziemy między innymi piankę lateksową, która jest bardzo odporna na odkształcenia i jednocześnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Obowiązkowo musimy wspomnieć również o piance wysokoelastycznej, która skutecznie wzmacnia całą konstrukcję i też świetnie przedłuża żywotność produktu. Ważną rolę odgrywa chłodząca Flofom, która sposób zapobiega nadmiernej potliwości czy też przegrzewaniu się. Całość została wyprofilowana w aż siedem tef twardości, w związku z czym podpiera każdą partię ciała, dzięki czemu znacznie szybciej się regenerujemy oraz śpimy na znacznie wygodniejszej powierzchni.

A może multipocket?

Materace dla pary o różnicy wagowej - znajdź najlepszy!Para ze znaczącą różnicą wagi pomiędzy partnerami powinna pod uwagę wziąć materace typu multipocket. W tym przypadku każda sprężyna została umieszczona w oddzielnej kieszeni, analogicznie jak w przypadku klasycznych kieszeniowych, jednak tych malutkich sprężyn jest znacznie więcej, dzięki czemu w skuteczny sposób amortyzują drgania, które mogą być wywołane na przykład ruchami partnera lub też partnerki. Zminimalizowane jest również ryzyko zapadania się, ponieważ podłoże ugina się jedynie w miejscach, gdzie nacisk rzeczywiście jest wywierany. Całość jest bardzo trwała, nie odkształca się i bez wątpienia będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wszystkich par.

Który materac wybrać dla pary?

Mówiąc o materacach dla par z dysproporcją wagową, warto jest zwrócić uwagę właśnie na dwa modele multipocket. Obydwa dają nam możliwość swobodnej regulacji twardości do naszych aktualnych potrzeb. Dla miłośników bardziej miękkiego podparcia bez wątpienia dobrze sprawdzi się Hilding Makarena, który został wzbogacony o piankę termoelastyczną, jaka dostosowuje się do naszego kształtu ciała. Pod uwagę koniecznie należy wziąć również Hilding Flamenco, który jednak posiada dodatkową warstwę pianki lateksowej i daje nam mocniejsze podparcie. Za wzmocnienie konstrukcji w tym przypadku odpowiada też wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna, która jest trwała i odporna na odkształcenia.

Jesteśmy przekonani, że wymienione materace świetnie sprawdzą się nawet dla najbardziej wymagających par. W końcu wiemy, że model dla par musi być dopasowany do potrzeb nie jednej, lecz aż dwóch osób.