Jeśli jeszcze nie słyszałeś o nieocenionych właściwościach kokosa to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Materace z kokosem to świetne rozwiązanie dla osób preferujących odpoczynek na twardszym, ale jednocześnie sprężystym podłożu. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie odpowiedniej higieny wkładu i zapewnia optymalne środowisko snu. Produkty tego typu są też odporne na wszelkie odkształcenia.

Solidne wsparcie

Jeśli szukasz materaca, który zapewni twojemu ciału odpowiednią stabilizację to polecamy Ci Hilding Pasodoble. Jest to produkt, który sprawdzi się u osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia i amortyzacji kręgosłupa. Producenci zadbali o każdy szczegół, byś mógł cieszyć się nieocenionym komfortem. Po jednej stronie umieszczono matę kokosową, której włókna połączono sprężystym lateksem. Natomiast po przeciwnej stronie wykorzystano naturalne włókno z agawy Sizalu, co sprawia, że materac jest niezwykle wytrzymały oraz bardzo solidny. Wkład Hilding Pasodoble jest przewiewny i oddychający –  łatwiej będzie utrzymać Ci jego higienę. Co więcej, materac uzyskał status produktu medycznego klasy I, co oznacza, że jest to produkt godny zaufania i całkowicie bezpieczny dla Ciebie i twojego otoczenia.

Materac dla dzieci

Innowacyjne materace z kokosemInnowacyjne zastosowanie kokosa można znaleźć również w materacach przeznaczonych dla najmłodszych. Hilding Kołysanka to produkt, który został utwardzony warstwą kokosu, by zapewnić twojemu dziecku odpowiednią higienę snu. Jeśli wolisz, by twój maluch spał na twardszym podłożu – ten materac będzie idealny. Skonstruowano go z pianki FlexiFoam, która cechuje się optymalną sprężystością i elastycznością. Dopasowuje się ona do kształtu ciała i zapewnia dziecku spokojny, regenerujący sen. Hilding Kołysanka uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co oznacza, że spełnił wszelkie surowe zasady dotyczące higieny, bezpieczeństwa i zdrowia maluchów. Dostępne pokrowce są wolne od wybielaczy optycznych, więc możesz mieć pewność, że twoje dziecko będzie bezpieczne.

Podwyższona twardość

Materace do spania powinny być odpowiednio twarde, by zapewniać stabilizację. W tym celu wykorzystuje się właściwości kokosa. Hilding Fandango to materac, który sprawdzi się u osób preferujących twardsze podłoże. Produkt zapewnia odpowiednią sprężystość i elastyczność, dlatego możesz mieć pewność, że twój kręgosłup będzie odpowiednio podparty. Materac posiada aż siedem stref twardości, co pozwala użytkownikowi dopasować właściwości wkładu do własnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo, materac został odznaczony certyfikatem Oeko-tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji wykorzystano surowce całkowicie bezpieczne dla zdrowia. W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy Ci aż 5 lat gwarancji.

Właściwości kokosa sprawią, że twoje noce będą spokojne, a sen regenerujący. Jeśli zależy Ci na komforcie i optymalnej twardości to koniecznie kup materac tego typu.