Sypialnia jest swego rodzaju oazą spokoju oraz miejscem relaksu, dlatego nic dziwnego, że powinno się w niej znajdować komfortowe łóżko z odpowiednio dopasowanym materacem. Na rynku dostępnych jest wiele materacy, które spełniają dopasowują się do swojego użytkownika, w tym antyalergiczne materace Curem. Idealnie sprawdzą się one w każdej sypialni oraz pozwolą zasnąć każdemu alergików! 

Materac dla alergików – czym jest?

Materace dla alergików to specjalnie stworzone produkty, które posiadają właściwości antyalergiczne. Wynikają one zarówno z wkładu, jak i specjalnej budowy materaca Curem. Jednak to nie wszystko, ponieważ już w początkowej fazie produkcji przeprowadza się liczne testy oraz szczegółowe badania, w celu sprawdzenia używanych materiałów. Jeśli spełniają one standardy oraz gwarantują nie tylko efektywny i komfortowy, ale także i zdrowy wypoczynek, to dopiero wtedy zostaną wzięte do produkcji. Nic zatem dziwnego, że materace Curem odznaczają się wysoką antyalergicznością i mogą na nich spać wszyscy, nawet osoby wykazujące alergie. Jest to niezwykle ważne we współczesnym świecie, ponieważ coraz częściej diagnozowane są alergie. Materace dla alergików muszą zapewnić bezpieczne i wolne od wszelkich alergenów środowisko i robią to poprzez swoją niezwykłą budowę.

Materac dla alergików – budowa

Poznaj wyjątkowe materace dla alergików! Materac Curem stworzone zostały z myślą o każdym – również osobach z alergiami. Zastosowano z nich wszelkiego rodzaju nacięcia i profilowania, które zwiększają wentylację wkładu i zapobiegają gromadzeniu się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu czy wilgoci. Ponadto każdy materac Curem został wyposażony w pokrowiec Zeo Case, który w swojej tkaninie posiada zeolity, czyli naturalne minerały o właściwościach antyalergicznych. Sama tkanina zwiększa również cyrkulację powietrza przez materac, dbając o bezpieczne dla użytkownika środowisko. Do takich antyalergicznych materacy należą między innymi:

  • CUREM .EXE – średniej twardości materac piankowy, posiadający w swoim składzie piankę termoelastyczną, Fusion oraz Serene,
  • CUREM .LOG – twardy materac piankowy, posiadający w swoim składzie piankę termoelastyczną, Fusion oraz Serene,
  • CUREM .ZIP – twardy materac sprężynowy, posiadający w swoim składzie piankę Fusion oraz Serene.

Nie można również zapomnieć o fakcie że materace Curem posiadają certyfikat AEH, który potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Materac dla alergików – zastosowanie

Materac Curem z uwagi na swój wkład oraz właściwości są przeznaczone głównie dla alergików, jednak nie tylko. Są to również materace do spania dla każdego – osób starszych, nastolatków czy dorosłych! Idealnie sprawdzą się w sypialni każdej pary czy singli. Niezależnie od potrzeb, materace dla alergików zapewniają higieniczne środowisko snu oraz wolną od alergenów przestrzeń, dlatego warto przyjrzeć im się bliżej. W końcu są to wysokiej jakości materace opatrzone w certyfikat AEH! Czy można chcieć czegoś więcej?

Materace dla alergików to wyjątkowy rodzaj produktu, który jest specjalnie dopasowany do potrzeb wielu osób, zapewniając jednocześnie higieniczne warunki snu. Odpowiadają one za hamowanie rozwoju szkodliwych mikroorganizmów oraz gromadzenia się kurzu, dzięki czemu cała powierzchnia użytkowania materaca, jak i jego wnętrze jest bezpieczne.