SleepMed Hybrid Premium stanowi połączenie najbardziej docenianych w ostatnim czasie metod produkcji materacy. W jego wnętrzu znajdziemy zarówno wysokiej jakości sprężynę kieszeniową, lecz też nowoczesne pianki!

Sprężyna kieszeniowa w materacu SleepMed

Materace hybrydowe stanowią połączenie wysokiej jakości pianek oraz sprężyny kieszeniowej. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze lepsze podparcie idące w parze z prawdziwym komfortem snu. Czym jednak odznacza się wskazany rodzaj sprężyn? Każdy element wkładu został w tym przypadku umieszczony w osobnej kieszeni. Dzięki temu nie dotyka się on bezpośrednio z innymi, a co za tym idzie całość reaguje na nacisk tylko w miejscach, gdzie rzeczywiście jest on wywierany. Wpływa to nie tylko na nasz komfort w czasie wypoczynku, lecz rownież na żywotność całego produktu, ponieważ bez wątpienia będzie on nam służył przez długi czas! Zastosowanie materiału, który oddziela sprężyny sprawia także, że elementy wypełnienia nie będa nam niewygodnie wbijać się w ciało a także są one ciche.

Pianka: termoelastyczna i wysokoelastyczna

SleepMed Hybrid Premium - komfort i pełna regeneracja!Oczywiście w parze z wysokiej jakości sprężynami kieszeniowymi idą tutaj nowoczesne pianki. Pierwszą z nich jest wysokoelastyczna VPPHR o różnych twardościach, dzięki którym mamy pewność, że nasze ciało będzie podparte w prawidłowy sposób. Ważną rolę odgrywa też termoelastyczna VitaRest®, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała w skuteczny sposób pomagają odprężyć się spiętym mięśniom oraz redukując uporczywe dolegliwości bólowe w całym ciele. Boki dodatkowo wzmocnione zostały nowatorską FlexiFoam. Odgrywa ona ważną rolę, jeśli chodzi o higienę całego produktu, ponieważ została ona wzbogacona o technologię AirForce, która polega na wykonywaniu specjalnych nacięć w wypełnieniu, które mają ułatwiać przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Dla kogo?

Materace SleepMed to wysokiej jakości produkty, które przygotowuje się w taki sposób, aby były one w stanie każdemu zapewnić sen na najwyższym poziomie. Omawiany model posiada status wyrobu medycznego I klasy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla osób, które muszą borykać się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Zastosowanie sprężyn kieszeniowych sprawia między innymi, że całość nadaje się również dla osób o podwyższonej wadze. Rozważyć powinny go też pary. Ze względu na fakt, że powierzchnia ugina się tylko w miejscach, gdzie nacisk jest rzeczywiście wywierany, nieodczuwalne będa ruchy partnera lub partnerki. Lżejsza osoba nie będzie również się zapadać, co stanowi gwarancję komfortowego snu na najwyższym poziomie.

Porządny materac? Takim bez wątpienia będzie model SleepMed Hybrid Premium, który świetnie dopasowuje się do wymagań śpiącego i daje możliwość dostosowania twardości do wymagań jego użytkownika.