Wspólne życie przynosi wiele pięknych chwil pełnych miłości, radości i szczęścia. Jednak wspólnie spędzony czas liczy się zarówno za dnia, jak i w nocy – w łóżku. Partnerzy stają wtedy przed wyzwaniem, jakim jest wybór materaca, który spełni indywidualne preferencje nie jednej, a dwóch osób. Z początku wydawać się to może ciężkie, jednak z myślą o parach, Hilding Anders stworzył materac Hilding Lambada! Czym się charakteryzuje? 

Jakie cechy powinien posiadać materac dla par? 

Na rynku znaleźć można wiele materacy, jednak nie do końca wiadomo, który będzie najlepszy dla pary. Tak naprawdę pod uwagę trzeba wziąć wagę partnerów, ich wzrost, preferowaną twardość oraz higieniczność. Idealnym kandydatem na materac dla pary będzie Hilding Lambada, ponieważ jego wkład składa się ze sprężyn PocketPlus o wysokości aż 15 cm! Zalicza się on do materacy sprężynowych, a raczej kieszonkowych, ponieważ każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu materac pracuje tylko w miejscu nacisku. W ten sposób materace do spania mogą zredukować powstałe drgania, które mogłyby obudzić partnera. Jest to ważna cecha, którą powinien mieć każdy materac dla par. Ponadto materac Hilding Lambada reaguje w indywidualny sposób na nacisk oraz ciężar ciała, dzięki czemu zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materac dla par nie tylko powinien posiadać wkład ze sprężynami, ale także cechować się antyalergicznością. Praktycznie wszystkie te cechy posiada materac Hilding Lambada, a nawet może zaoferować więcej!

Hilding Lambada – jakie posiada cechy? 

Idealny materac dla par - Hilding Lambada!Hilding Lambada to materac o wyjątkowym składzie, ponieważ składa się nie tylko ze sprężyn PocketPlus, które posiadają mniejszą średnicę od klasycznych sprężyn, dzięki czemu jest ich więcej na jednym metrze kwadratowym. Oprócz tego wyróżnić można:

  • po jednej stronie piankę wysokoelastyczną – bardziej miękka pianka dostosowująca się do pozycji, jaką użytkownik przybiera w czasie snu,
  • po drugiej stronie blat lateksu i kokos – obecność lateksu nadaje materacowi właściwości antyalergicznych, a kokosu gwarantuje wysoką jakość odpoczynku, zwiększając również twardość.

Umieszczenie pianek po obu stronach materaca sprawia, że obie jego strony nadają się do użytkowania. Ponadto regularna zmiana stron zwiększa trwałość oraz wentylację. Wkład materaca Hilding Lambada pozwala parze spać w komfortowych, ale także i higienicznych warunkach. Dodatkowo materac ubrany jest w pokrowiec Probiotex – przyjemny w dotyku materiał z mikrokapsułkami zawierającymi probiotyki. Niwelują one alergeny osadzające się na powierzchni materaca, a zamek umożliwia łatwe zdjęcie pokrowca i wypranie go. Wartym uwagi jest fakt, że jak wszystkie materace Hilding wyprodukowany został z materiałów antyalergicznych i bezpiecznych dla zdrowia. W celu idealnego dopasowania się do ciała, oprócz sprężyn PocketPlus oraz zastosowanych pianek, Hilding Lambada posiada siedem stref twardości. To właśnie dzięki nim wkład może dopasować się do anatomicznej budowy użytkowników, w idealny sposób podpierając i stabilizując ich kręgosłup.

Znalezienie idealnego materaca dla par jest ciężkie – pod uwagę należy brać wiele czynników oraz fakt, że partnerom nie zawsze może odpowiadać ta sama twardość. Problem ten rozwiązać może Hilding Lambada, który nie tylko redukuje drgania, ale i także jest niezwykle higieniczny. Dodatkowo posiada dwie twardości, które można odpowiednio dobrać do preferencji, dzięki czemu sen będzie bardziej efektywny i komfortowy.