Jeśli zastanawiasz się, jaki materac nada się osobom aktywnym i uprawiającym sport, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. 

Materac nagrodzony certyfikatami 

Jesteś osobą aktywną i regularnie uprawiasz sport? Na pewno po wymagającym treningu, marzysz o odprężeniu i odpoczynku? Hilding Boogie to idealny materac dla Ciebie! Jest to nowoczesny produkt piankowy, który zagwarantuje Ci optymalny komfort i wygodę. Wykonano go z niezwykle elastycznej pianki, która zapewni twojemu ciału odpowiednie wsparcie. Dodatkowo, materac zdobył dwa certyfikaty. Pierwszy – Oeko-Tex Standard 100, świadczy o tym, że do produkcji materaca nie wykorzystano żadnych substancji czy materiałów niebezpiecznych dla twojego zdrowia. Drugi to Certyfikat jakości AEH. Wraz z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materac Hilding Boogie został przetestowany i poddanym skomplikowanym analizom. Przebadano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Jego nienaganna jakość pozwoli uzyskać to odznaczenie w Laboratorium Sleep-Lab. Jest to produkt, któremu możesz zaufać.

Nowoczesna konstrukcja 

Jakie materace dla sportowca będą najlepszym wyborem?Materace dla sportowca powinny być skonstruowane z materiałów, które pozwolą zregenerować się po intensywnym treningu na siłowni. Hilding Conga to innowacyjny materac, który zbudowano z czterech pianek o różnych właściwościach. Dwie z nich, niezwykle elastyczne, cechują się różną twardością, by zapewnić twojemu ciału idealne wsparcie. Pianki zostały wyprofilowane i stworzyły aż 7 stref twardości, co pozwoli na optymalne rozłożenie ciężaru ciała. Materac wzbogacono o dodatkowe wkładki w strefie ramion – z jednej strony wykorzystano chłodzącą piankę FloFom, a z drugiej piankę Visco. Ich właściwości pozwalają na zlikwidowanie napięcia i bólu w strefie ramion, karku oraz barków. Z tego powodu, Hilding Conga sprawdzi się świetnie u osób uprawiających sporty.

Wykorzystanie innowacyjnych sprężyn

Kolejnym produktem dedykowanym osobom aktywnym jest materac Hilding Lambada. Został on skonstruowany z siedmio-strefowego systemu małych sprężynek Pocket Plus. Dzięki temu, materac jest niezwykle sprężysty i odznacza się wysoką elastycznością punktową. Kupując ten produkt, będziesz mieć pewność, że twoje ciało będzie odpowiednio podparte podczas snu. Dodatkowo, Hilding Lambada potrafi dostosować się do naturalnych krzywizn ciała i zapewnić optymalny komfort. Dzięki płycie z naturalnego kokosu produkt utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Możesz być pewien, że rano nie obudzisz się z przykrym bólem pleców. Gruba warstwa lateksu zmniejszy napięcie mięśni i pozwoli im na szybką regenerację po intensywnych ćwiczeniach na siłowni.

Wejdź na stronę naszego sklepu i zobacz, jakie materace możemy Ci zaproponować. Jesteśmy pewni, że trzy wyżej wymienione pozycje sprawdzą się świetnie w twojej sypialni.