Szukasz nowej poduszki? Chcesz spać spokojnie i zdrowo? Zależy Ci na wytrzymałości wybranego produktu, wygodzie i ergonomii? Jeśli odpowiedź na każde pytanie brzmi: „tak”, wybierz SleepMed!

Marka SleepMed – czym się zajmuje?

Marka SleepMed stawia sobie za cel zapewnienie klientom komfortu, wsparcia i relaksu podczas snu. Robi to poprzez innowacyjne produkty, które są zaprojektowane tak, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników. Materace, poduszki i inne akcesoria zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, redukcję napięcia mięśniowego, regulację temperatury ciała czy eliminację alergenów. Wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Marka SleepMed powstała dzięki działalności poznańskiej spółki EMBE. Inspiracją była chęć stworzenia luksusowych produktów, które pomogą użytkownikiem spać zdrowo i efektywnie. Aktualnie w asortymencie dostępnych jest 5 unikatowych kolekcji materaców. Wymienić należy SleepMed Standard, SleepMed Hybrid, SleepMed Plus, SleepMed Hybrid Plus i SleepMed Natura.

Poduszki od marki SleepMed. Przegląd poszczególnych modeliJednak podłoża do spania to nie wszystko! SleepMed produkuje również ergonomiczne, nowoczesne, piankowe poduszki. Twórcy marki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach. W związku z tym w ofercie znalazły się również dodatki takie, jak ochraniacz na materac czy mata kokosowa pozwalająca na spersonalizowanie podłoża pod kątem preferowanego stopnia twardości.

Jaką funkcję pełni poduszka?

Poduszka przede wszystkim zapewnia odpowiednie podparcie dla głowy podczas snu, co pomaga utrzymać naturalną krzywiznę kręgosłupa i zapobiega bólom szyi i pleców. Jest to podstawowa funkcja tego elementu wyposażenia sypialni, ale nie jedyna. Odpowiednio dobrana poduszka zapewnia komfortowy sen eliminując punkty nacisku i redukując napięcie mięśniowe co sprawia, że wypoczynek jest bardziej odprężający, a regeneracja przebiega efektywniej.

Odpowiednio dobrana poduszka może pomóc w utrzymaniu dróg oddechowych w prawidłowej pozycji, co zmniejsza ryzyko chrapania i poprawia jakość snu osób zmagających się z tym problemem.

Poza tym poduszka wykonana z hipoalergicznego materiału sprzyja zapobieganiu reakcjom alergicznym i poprawia higienę snu dla osób, które często zmagają się z reakcjami uczuleniowymi. Modele, które wykonane są z zastosowaniem rozwiązań ułatwiających przepływ powietrza, znacznie ułatwiają też utrzymanie w sypialni należytego poziomu higieny.
Wreszcie, zadaniem poduszki jest też zapewnienie użytkownikowi wygody. Przyjemne zapadanie się w nowoczesną, elastyczną piankę, może być źródłem poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa. W szczególności w połączeniu z dobrym materacem i pościelą z materiału, który jest miły w dotyku.

Poduszki od marki SleepMed – wybierz model dla siebie!

SleepMed oferuje swoim klientom jedynie 3 modele poduszek. Mogłoby się wydawać, że w związku z tym wiele osób nie znajdzie w asortymencie egzemplarza odpowiedniego dla siebie. Są to jednak produkty dopracowane w najmniejszych szczegółach, których uniwersalność z pewnością doceni każdy użytkownik.

  • SleepMed Supreme Pillow – charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją i unikalnym kształtem. Spośród innych poduszek dostępnych na rynku wyróżnia się przede wszystkim obecnością włókna węglowego w jej wypełnieniu. Jest to materiał, który dzięki eliminacji ładunków elektrycznych zgromadzonych na ludzkim ciele, znacznie łagodzi stres i gwarantuje niezwykle relaksujący sen.
  • SleepMed Premium Pillow – to najbardziej uniwersalna poduszka spośród wszystkich tych, które swoim klientom proponuje SleepMed. Jej wkład stanowi pianka o otwarto-komórkowej strukturze. Efektywnie przepuszcza powietrze i skutecznie ogranicza wilgoć. Posiada zdejmowany pokrowiec, który zawsze można wrzucić do pralki. Z poduszką SleepMed Premium Pillow dbanie o higienę sypialnianą to sama przyjemność!
  • SleepMed Comfort Pillow – to podstawowy model poduszki, chętnie wybierany przez klientów. Charakteryzuje się konstrukcją, która zapewnia użytkownikowi stabilne podparcie przy jednoczesnej elastyczności i sprężystości. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu pianki termoelastycznej. Pod wpływem ciepła zmienia ona swój kształt i dostosowuje się do sylwetki osoby, która aktualnie z niej korzysta.

SleepMed oferuje różnorodne poduszki, które mogą sprostać rozmaitym potrzebom i preferencjom użytkowników. Dzięki starannemu doborowi materiałów ergonomicznemu projektowi i innowacyjnym technologiom, poduszki SleepMed nie tylko zapewniają odpowiednie podparcie dla głowy i szyi, ale także redukują napięcie mięśniowe, poprawiają jakość snu i ułatwiają dbanie o higienę osobom cierpiącym na alergie.

Nie wahaj się i wybierz wygodną, komfortową poduszkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom snu. Dzięki produktom od marki SleepMed możesz cieszyć się spokojnym i regenerującym snem każdej nocy, zapewniając sobie zdrowy i pełen energii dzień.

wyrób medycznySleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.