Decyzja o zakupie materaca naturalnego to inwestycja w zdrowy sen oraz wyraz troski o środowisko. Marka SleepMed oferuje wysokiej jakości materace zbudowane z wykorzystaniem: HR Bio, Naturalis® i Visco Bio. Każdy z nich wyróżnia się unikalnymi właściwościami, które mogą zapewnić Ci komfortowy i regenerujący sen. Poznaj korzyści płynące z wyboru materaca naturalnego od SleepMed. Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję, i kupisz materac odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom.

Materace naturalne – czy warto w nie zainwestować?

Inwestycja w zakup materaca naturalnego może przynieść szereg korzyści dla Twojego zdrowia, komfortu snu oraz dla środowiska. Produkty tego typu są wykonywane z zastosowaniem ekologicznych materiałów. SleepMed wykorzystuje m.in. len, organiczną bawełnę i olejki: sojowy oraz rycynowy. Pozyskiwane są z ekologicznych upraw, ograniczają ryzyko reakcji alergicznych i podrażnień skóry, a sen na materacu stworzonym z ich wykorzystaniem jest komfortowy i bezpieczny.

Materace naturalne od marki SleepMed są wyjątkowo wygodne i gwarantują odpowiednie podparcie ciała podczas snu. Dostosowują się precyzyjnie do kształtu ciała, zapewniając optymalne wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Charakteryzują się wytrzymałością i małą podatnością na odkształcenia. Jeśli zdecydujesz się na zainwestowanie w naturalne podłoże do spania marki SleepMed, z pewnością będziesz cieszyć się długotrwałą wydajnością i komfortem snu przez wiele lat.

Materace naturalne od marki SleepMed. Który z nich wybrać?Materace naturalne, wykonane z surowców ekologicznych, są bardziej przyjazne dla środowiska niż te wyprodukowane jedynie przy zastosowaniu materiałów syntetycznych. Ograniczenie użycia chemikaliów i substancji szkodliwych w procesie produkcji tych materacy przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na planetę. Jeśli ekologia jest dla Ciebie ważna, kolekcja SleepMed Natura to idealny wybór.

Warto inwestować w materace naturalne ze względu na korzyści dla zdrowia i komfortu, trwałość oraz ochronę środowiska. Przy wyborze nowego podłoża do spania koniecznie poznaj te modele, które zostały wykonane z materiałów naturalnych. Mogą zapewnić Ci doskonały sen i dobre samopoczucie każdej nocy.

SleepMed Natura Plus – zdrowie i ekologia

SleepMed Natura Plus to naturalny materac, który z pewnością spełni oczekiwania wszystkich klientów poszukujących ekologicznych i sprawdzonych rozwiązań. Jakie warstwy składają się na jego wypełnienie?

  • Wysokoelastyczna pianka NATURALIS® – redukuje nacisk punktowy i zapobiega nadmiernemu zapadaniu się ciała w podłoże. Zawiera naturalny olejek rycynowy, który wykazuje właściwości hipoalergiczne, przeciwbólowe oraz ułatwia zasypianie.
  • Wysokoelastyczna pianka HR Bio – posiada otwartokomórkową strukturę, co umożliwia optymalną cyrkulację powietrza. Zastosowany w procesie produkcji olej sojowy stanowi produkt uboczny uprawy soi spożywczej. Dzięki temu składnikowi materac jest hipoalergiczny, a jednocześnie ekologiczny.
  • Termoelastyczna pianka Visco Bio – dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła, zapewniając spersonalizowane wsparcie i redukcję nacisku. Sen na materacu powstałym z zastosowaniem tej pianki jest praktycznie pozbawiony ryzyka wystąpienia dyskomfortu i bólu pleców.

Materac SleepMed Natura Plus posiada wkład cechujący się aż 7 strefami komfortu, efektem masażu zapewnianym przez perforację pokrowca oraz optymalną wentylacją dzięki technologii Airforce. To model idealny dla alergików, o właściwościach ortopedycznych, odwracalny, z 4 stopniami twardości. Doskonale odciąża ciało i zabezpiecza użytkownika przed odleżynami. Inwestycja w Materac SleepMed Natura Plus to wybór ekologiczny, korzystny dla zdrowia i zrównoważony, którego efekty odczujesz każdej nocy.

SleepMed Natura Hybrid Plus – sprężynowy komfort

Materac SleepMed Natura Hybrid Plus to ekologiczna propozycja modelu hybrydowego, którego podstawą są sprężyny kieszeniowe typu Multi. Jest to materac medyczny, zalecany do profilaktyki wad układu mięśniowo-kostnego oraz zapewnienia zdrowego snu. Jakie są najważniejsze cechy, którymi to podłoże do spania wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku?

  • Sprężyny Multi – ta innowacyjna technologia od marki SleepMed sprawia, że wkład oferuje dwa razy więcej punktów podparcia, niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe. Dzięki temu kręgosłup otrzymuje precyzyjne podparcie, a elastyczność punktowa zwiększa komfort podczas snu.
  • System Airforce – to specjalna metoda nacinania warstwy piankowej. Doskonała cyrkulacja powietrza w materaca pozytywnie wpływa na higienę sypialnianą oraz gwarantuje komfort termiczny.
  • Odpinany top – materac wyposażony został w odpinany top, który wykonano z pianki Visco Bio. Dzięki temu możliwe jest regulowanie stopnia twardości podłoża i dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb.

Znalezienie idealnego materaca naturalnego jest kluczowe dla zapewnienia sobie zdrowego i komfortowego snu przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Dlatego warto dokładnie przeanalizować cechy i zalety oferowanych modeli, aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Pamiętaj, że to decyzja, która wpłynie na Twój codzienny komfort i regenerację organizmu, dlatego warto poświęcić czas na dokładne rozważenie, który materac naturalny od marki SleepMed będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

wyrób medycznySleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.